O nas

O nas2018-07-21T12:17:49+00:00

Machines Pióro - Logo 2

Kim jesteśmy?

Machines Pióro rozpoczęła swoją działalność jako firma zajmująca się obróbką stali w roku 2006. Od niewielkiego przedsiębiorstwa do firmy zatrudniający kilkadziesiąt osób, zwiększając zatrudnienie, produkcję, przy corocznym wzrośnie popytu naszych maszyn, tym samym określając dalszy kierunek naszej firmy, produkcją specjalistycznych maszyn do warzyw. Pragnąc wykorzystać potencjał drzemiący w rynku, skupiamy się obecnie na powiększaniu działu projektowego i rozwojowego, tym samym na wprowadzaniu naszych rozwiązań na rynek globalny. Obecnie sprzedajemy na ponad 10 krajów na dwóch kontynentach.

Staramy się nadawać rytm zmianom jakie następują w dziedzinie uprawy ziemi by sprostać wymaganiom dynamicznie rozwijającego się sektora produkcji rolnej wprowadzając na rynek maszyny wytrzymałe i nowoczesne.

Stawiamy na innowacyjne technologie, rozwiązania oparte na precyzji obróbki dla osiągnięcia produktów trwałych o wysokiej jakości.

Stale dążymy do podnoszenia jakości naszych wyrobów oraz systematycznie wdrażamy produkcję nowych typów urządzeń by móc zaproponować rolnikom najbardziej kompleksową ofertę.

Zaznaczamy także coraz silniej swą obecność na rynkach zagranicznych.

Podejmujemy nowe wyzwania, nowe projekty mające przysłużyć się powstaniu najszerszej oferty nowoczesnych maszyn oraz najwyższej jakości obsłudze klientów skupiając się na najpełniejszej realizacji ich potrzeb, na czym opieramy dzisiejsze funkcjonowanie i przyszłościowy rozwój przedsiębiorstwa.

Dane firmy:

MACHINES PIÓRO ARTUR PIÓRO

ŻĘBOCIN 58A, 32-100 PROSZOWICE

NIP: 682 112 22 33

REGON: 120386564

INFO@MACHINESPIORO.COM

WWW.MACHINESPIORO.COM

  • Numer #1 na lokalnym rynku
  • Profesjonalny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Zachowanie najwyższych standardów, certyfikowane maszyny CE
  • Wspieramy fundusze unijne

NIE
ZAWO
DNOŚĆ

Oto tylko część naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów

Nasz zespół przygotuje dla Państwa projekty dostosowane pod indywidualne preferencje.
Skontaktuj się z nami