Project Description

Laweta do zbioru kapusty

Laweta tandem posiada w standardzie bogate wyposażenie: sprawdzone, wytrzymałe profile ram nośnych oraz wysokiej jakości, niezawodne i trwałe osie jezdne wraz z układem hamulcowym. Laweta posiada oświetlenie.

Przenośnik taśmowy o szerokości taśmy 400mm montowany na platformie do zbioru kapusty. Urządzenie napędzane jest silnikiem hydraulicznym. Konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych oraz blachy aluminiowej.

Rewolucja w zbiorze kapusty – wybierz lawetę tandem od MACHINES PIÓRO

Zaawansowana technologicznie konstrukcja oraz wykonanie z solidnych i wytrzymałych materiałów czynią lawetę tandem z przenośnikiem urządzeniem kompletnym, pozwalającym na jeszcze bardziej efektywny zbiór kapusty, niezależnie od wielkości plantacji. Wyposażenie lawety w oświetlenie oraz układ hamulcowy zapewnia najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania maszyny podczas zbioru kapusty. Na uwagę zasługuje również fakt, że laweta wyposażona została w osie o wzmocnionej konstrukcji, co w większym stopniu poprawia jej funkcjonalność i pozwala na jeszcze sprawniejsze przeprowadzenie zbioru. Mając na uwadze optymalny komfort i szerokie zastosowanie lawety tandem, wyposażyliśmy ją w przenośnik taśmowy o szerokości 30 cm, dzięki czemu maszyna poradzi sobie nawet z największymi główkami kapusty.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Zbiory kapusty na dużych plantacjach bywają procesem niezwykle czasochłonnym i wymagają włożenia ogromnego wysiłku. W MACHINES PIÓRO doskonale wiemy, jak wiele zależy od niezawodnych maszyn, dlatego wybierając naszą lawetę tandem, otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości i standardu. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że urządzenie doskonale poradzi sobie w każdych warunkach, a oferowany przez naszą firmę kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pozwala bez obaw użytkować sprzęt, będąc jednocześnie pewnym, że w przypadku dowolnej usterki doświadczony zespół fachowców usunie awarię tak szybko jak to tylko możliwe.

Laweta tandem MACHINES PIÓRO do zbioru kapusty – najważniejsze parametry:

  • konstrukcja z profili aluminiowych oraz blachy aluminiowej,
  • wytrzymałe osie jezdne,
  • układ hamulcowy,
  • oświetlenie w standardzie,
  • wyposażona w przenośnik taśmowy, szerokość taśmy 300 mm,
  • napędzana silnikiem hydraulicznym.

W ofercie naszej firmy maszyny wchodzące w skład linii technologicznych do przygotowania warzyw pod sprzedaż (kosze przyjęciowe do przyczep, skrzyniopalet, wywrotnice, płuczki, szczotkarki, kalibrownice na średnicę – od 1 do 4 sortów, stoły selekcyjne, wagopakowarki, przenośniki taśmowe etc), redliniarki, suszarnie kukurydzy, przenośniki taśmowe do zbioru kapusty, lawety do przenośników, obieraczki śmigłowe do cebuli oraz wiele innych.
Wykonujemy także maszyny na indywidualne zamówienia.