Project Description

Niszczarka naci OBN16

Niszczarka / ogławiarka naci – MACHINES PIÓRO

Wydajna niszczarka naci przeznaczona jest do rozdrabniania naci lub szczypioru przed wykopaniem warzyw z ziemi, nie uszkadzając przy tym główki korzenia. Niszczarka przeznaczona jest do pracy na redlinach, zagonach lub terenach płaskich.

Podstawowe wyposażenie ogławiarka do naci:

  • 4 koła jezdne
  • 2 moduły ogławiające
  • napęd łańcuchowy

Opcjonalne wyposażenie ogławiarki do naci:

  • piły tnące
Model OBN16
Wymiary (dł x szer x wys) 230x200x150 cm
Ilość wałów: 2
Ilość kół 4
Prędkość obrotowa WOM 1000 obr/min
Przystosowana do redlin 67,5 – 75 cm
Wymagana moc silnika 20 kW
Wymagany wydatek olejowy (w przypadku pił tnących) 20 l/min
Prędkość robocza 5 km/h

Oferowane przez firmę MACHINES PIÓRO niszczarki naci zapewniają kompleksowe wsparcie w procesie rozdrabniania naci na zagonach, redlinach i terenach płaskich. Doświadczenie i zaawansowana wiedza naszych konstruktorów pozwoliły naszej firmie stworzyć urządzenie kompletne, w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań współczesnego rynku sprzedaży warzyw. Mając na uwadze najwyższą jakość naszych produktów, oferujemy niszczarki naci o szerokim spektrum zastosowań, z dużymi możliwościami konfiguracji. Urządzenie pozwala w sposób skuteczny i realny zyskać przewagę nad konkurencją dzięki:

  • najwyższej jakości wykonania z solidnych i wytrzymałych tworzyw,
  • bogatym możliwościom konfiguracji,
  • możliwości dostosowania urządzenia do potrzeb i wymogów pracy.

Oferujemy:

  • profesjonalne i fachowe doradztwo w wyborze optymalnych parametrów ogławiarki naci,
  • kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • indywidualne podejście do klienta.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wybierając niszczarkę do naci MACHINES PIÓRO, mają Państwo pewność, że rozdrabnianie naci oraz szczypioru przed wykopaniem warzyw z ziemi odbywać się będzie szybko i sprawnie, bez uszkodzeń korzeni, główek i bulw. Dostarczając nasze rozwiązania, dbamy o spełnienie najwyższych standardów w zakresie obróbki warzyw z nacią. Dzięki zastosowaniu dwóch kół jezdnych o odpowiednio dużej średnicy zapewniona została optymalna stabilizacja, co przekłada się na wzrost komfortu prowadzenia maszyny. Dwa wałki z gumowymi bijakami gwarantują szybkie i sprawnie działanie urządzenia z prędkością 1000 obrotów na minutę. W zależności od potrzeb i preferencji, niszczarka, czy też ogławiarka naci może być zabudowana z przodu lub z tyłu, co dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania. Z kolei możliwość przestawienia wyrzutu łęciny na prawą lub lewą stronę gwarantuje osiągnięcie optymalnej konfiguracji urządzenia.

 

 


Firma Machines Pióro specjalizuje się w produkcji kompleksowych linii produkcyjnych. Skupiamy się na dostarczaniu gotowych rozwiązań. Nasze maszyny znajdują zastosowanie na całym świecie, nasze rozwiązania to coś więcej, niż pojedyncze urządzenia, posiadamy pełną integrację wszystkich maszyn, zarówno od strony nośnej jak i elektroniki i oprogramowania. Tworzymy to wszystko po to, aby maksymalnie usprawniać pracę naszych klientów, zapewniając maksymalną konkurencyjność. W skład urządzeń które produkujemy podzieliśmy na kilka grup: przyjęcie towaru (kosz przyjęciowy, wywrotnica do skrzyniopalet), mycie (myjka do warzyw), polerowanie oraz szczotkowanie (myjka szczotkowa, czyszczarka szczotkowa), sortowanie towaru (sortownik grubościowy, stół selekcyjny), ważenie oraz pakowanie (wagonaważarka, waga kanałowa, raszlownica automatyczna, foliarka automatyczna), transport oraz przechowywanie (pryzmownik, bufor towaru), maszyny do cebuli (obcinarka śmigłowa) oraz uprawy gleby i zbiorów (redliniarka, niszczarka do naci, laweta tandem z przenośnikiem do kapusty, dyni).