Project Description

Wywrotnica do skrzyniopalet WS

Wywrotnica do skrzyniopalet WS

Wywrotnica do skrzyniopalet WS służy do rozładunku skrzyniopalet za pomocą modułu wywracającego. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji, możemy ustawić wywrotnicę w 3 kierunkach (od strony czołowej lub bocznej) do kosza przyjęciowego, wchodzącego w skład wywrotnicy hydraulicznej. Maszyna napędzana agregatem hydraulicznym, wyposażona w separator ziemi.

Podstawowe wyposażenie:

  • moduł wywracający
  • kosz przyjęciowy
  • gwiazdkowy, spiralny lub gumowy separator towaru
  • agregat hydrauliczny
  • rozdzielacz sterujący

Podstawowe parametry:

  • Zasilanie: 3x380V+N+PE
  • Konstrukcja: stalowa, malowana proszkowo
Model WS1 WS2
Skrzynie (wys x szer) 1200×1000 mm 1600×1200 mm
Maksymalny udźwig 1000 kg 1850 kg
Wydajność 40 cykl/min 40 cykl/min
Moc zainstalowana 3,5kW 4,3kW
Szerokość taśmy głównej 50 cm 65 cm
Wymiary wywrotnicy (dł x szer x wys)  210x180x160 cm 250x200x165 cm
Wymiary kosza (dł x szer x wys) 445x175x160 cm 445x190x165 cm
Pojemność kosza 2m3 3m3
Wymagana wysokość 275cm 300cm

.

Konstrukcja oferowanej przez firmę MACHINES PIÓRO wywrotnicy do skrzyniopalet wynika bezpośrednio z jej przeznaczenia i pozwala na szybkie i sprawne odbieranie towaru. Wykonana z najwyższej jakości stali wywrotnica do skrzyniopalet jest odporna na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. W celu zapewnienia jeszcze wyższego standardu, urządzenie zostało wyposażone w innowacyjny system regulacji prędkości przesuwu taśmy. W zależności od wymiarów skrzynio-palet oraz charakteru Państwa działalności, jesteśmy w stanie zaproponować urządzenia w dwóch typach. Pozwala to wybrać optymalne urządzenia dla własnych potrzeb, przy uwzględnieniu ilości towaru i mocy przerobowych. Na uwagę zasługuje również maksymalny udźwig, który w naszych wywrotnicach do skrzyniopalet wynosi aż 2000 kg. Pozwala to na szybki i sprawny rozładunek dużej ilości towaru w szybkim czasie i znacznie usprawni procesy związane z odbiorem warzyw. Wywrotnica do skrzyniopalet przystosowana jest do pracy z wózkiem widłowym lub paleciakiem, co gwarantuje sprawną współpracę z każdym z tych urządzeń.

Wywrotnica do skrzyniopalet WS pozwala na pełną automatyzację procesu obioru towaru ze skrzynek i palet. Dzięki zastosowaniu układu hydraulicznego oraz zasilania prądem elektrycznym obsługa urządzenia nie wymaga użycia siły fizycznej. Prosty i czytelny układ sterowania zapewnia z kolei jeszcze łatwiejszą obsługę oraz pozwala w optymalny sposób wykorzystywać możliwości urządzenia. Czytelne i szczegółowo opisane przyciski podnoszenia, opuszczania oraz inne przyciski funkcyjne na panelu sterowniczym zapewniają bezbłędną i prostą obsługę maszyny.

 

 


Firma Machines Pióro specjalizuje się w produkcji kompleksowych linii produkcyjnych. Skupiamy się na dostarczaniu gotowych rozwiązań. Nasze maszyny znajdują zastosowanie na całym świecie, nasze rozwiązania to coś więcej, niż pojedyncze urządzenia, posiadamy pełną integrację wszystkich maszyn, zarówno od strony nośnej jak i elektroniki i oprogramowania. Tworzymy to wszystko po to, aby maksymalnie usprawniać pracę naszych klientów, zapewniając maksymalną konkurencyjność. W skład urządzeń które produkujemy podzieliśmy na kilka grup: przyjęcie towaru (kosz przyjęciowy, wywrotnica do skrzyniopalet), mycie (myjka do warzyw), polerowanie oraz szczotkowanie (myjka szczotkowa, czyszczarka szczotkowa), sortowanie towaru (sortownik grubościowy, stół selekcyjny), ważenie oraz pakowanie (wagonaważarka, waga kanałowa, raszlownica automatyczna, foliarka automatyczna), transport oraz przechowywanie (pryzmownik, bufor towaru), maszyny do cebuli (obcinarka śmigłowa) oraz uprawy gleby i zbiorów (redliniarka, niszczarka do naci, laweta tandem z przenośnikiem do kapusty, dyni).