Home

Witamy w grupie MACHINES PIÓRO

Oferta

Kompletne rozwiązania – indywidualne projekty

Oferta

Systemy rozładunkowe

Oferta

Przygotowanie pod przetwórstwo

Dla was od 2006 roku

Poznaj naszą ofertęCechy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną, zrzeszającą szeroką społeczność, tworząc innowacyjne rozwiązania, najnowocześniejsze maszyny. Jesteśmy dumni z tego co osiągnęła nasza firma.
Zobacz więcej

Dlaczego my?

Jako wiodący producent na terenie Polski, Europy jak i świata, jesteśmy w stanie dostarczyć kompletne rozwiązania, wraz z pełną obsługą również posprzedażową na najwyższym poziomie.
Zobacz więcej

Serwis 24H

Oferujemy serwis w kilku wariantach, w tym możliwość serwisu 24H od zgłoszenia. Prawdopodobnie posiadamy najlepszy pakiet serwisowy z branży.
Zobacz więcej

Systemy sterowania

Nasze maszyny wykorzystują tylko markowe podzespoły, wykorzystujemy automatykę firmy LENZE pochodzącej wyłącznie z Niemiec, mamy własny dział tworzący oprogramowanie, które wykorzystujemy w naszych maszynach.
Zobacz więcej

Linie przetwórcze

Oferujemy kompletne rozwiązania
Zobacz więcej

Maszyny polowe

Nasze maszyny to nie jest tylko przetwórstwo i maszyny przechowalnicze, posiadamy również gamę produktów polowych.
Zobacz więcej

Maszyny do obróbki warzyw

Nowoczesne maszyny do warzyw

MACHINES PIÓRO oferuje bardzo szeroki zakres produktów przeznaczonych dla wielu branż: – Przechowywania, Mycia, Ważenia i pakowania, Obierania oraz wielu innych sektorów. Przejdź do pełnej oferty.

Oferujemy projekty indywidualne maszyn

– Rozbudowany dział konstrukcyjny, pozwala nam ciągłe ulepszanie produktów jak i tworzeniu nowych, zgodnych z wymaganiami naszych klientów. Możesz na nas polegać i wysłać zapytanie odnośnie Twoich wymagań.

Inteligentne sterowanie

– Rozbudowane instalacje wymagają łatwiej obsługi całym parkiem maszynowym, nasz dział automatyki rozwiązuje te problemy poprzez adaptację odpowiedniego sterowania. Możesz przeczytać o tym więcej.


Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie silnych relacji z klientami. Z tego powodu gwarantujemy stałą pomoc techniczną, która umożliwia naszym klientom krajowym i zagranicznym pełne wykorzystanie możliwości, jakie oferuje nasz sprzęt.

Józef Poniatowski
Kierownik obsługi posprzedażowej

Skontaktuj się z nami

Nasz dział obsługi klienta zadba o jak najlepszą obsługę i Twoją pełną satysfakcję.

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z obsługi naszego działu serwisowego.